Klient
Competitive Foods
Lokalizacja
Australia
Wymagane rozwiązanie
Zautomatyzowany system do wpłaty gotówki
Wykorzystany produkt
SafeCash Retail Deposit

Competitive Foods, Australia

 

O kliencie: 

Competitive Foods to przedsiębiorstwo prywatne zajmujące się produkcją i sprzedażą detaliczną artykułów żywnościowych, a zarazem główny franczyzodawca dla sieci fast food Hungry Jack’s w Australii (ponad 260 lokali w całym kraju) oraz franczyzobiorca ponad 50 restauracji KFC w Zachodniej Australii i na Terytorium Północnym. 

Klient oczekiwał modernizacji procesów obsługi gotówki w sklepach w celu wyeliminowania niezgodności w rozliczeniach. 

 

Zaproponowane rozwiązanie: 

Zautomatyzowany system do wpłaty gotówki (Intelli-Safe) zastąpił tradycyjne sejfy. Urządzenie weryfikuje autentyczność każdego wpłacanego banknotu, rejestruje go w systemie i umieszcza w bezpiecznej kasecie. 

 

Korzyści: 

Nastąpiła znaczna poprawa wydajności pracy – personel oszczędza teraz wiele czasu przeznaczanego dotychczas na przeliczanie gotówki, ponieważ ręczna obsługa pieniądza nie jest już konieczna. Ponadto proces rozliczania kas stał się szybszy i bardziej skuteczny, co zredukowało czas potrzebny na prace administracyjne. 

 

Słowami klienta: 

– Wprowadzenie rozwiązania Intelli-Safe zrewolucjonizowało procesy obsługi gotówki w naszych sklepach. Urządzenie zapewniło nam szereg korzyści, zwiększając bezpieczeństwo personelu, redukując koszty i zmniejszając problem niedoborów gotówki w kasach. Jego wpływ na naszą działalność stał się tak duży, że Intelli-Safe jest teraz kluczowym elementem wyposażenia naszych sklepów – mówi Jack Turnbull, specjalista ds. rachunkowości finansowej w Competitive Foods Australia. 

 

Wykorzystany produkt: 

Intelli-Safe/SafeCash Retail Deposit