Customer
Test
Location
Test
Solution Required
Test
Product Used
Test

BBVA Bancomer Mexico

 

 

O kliencie:

Największa instytucja finansowa w Meksyku, a zarazem wiodący bank w tym kraju, ma ponad 1 700 oddziałów. Bank założony w mieście Meksyk w 1932 r. jest własnością Grupo Financiero BBVA Bancomer, jednej z największych grup finansowych w Europie.

W banku niezbędna była poprawa poziomu bezpieczeństwa. Konieczna okazała się pomoc dostawcy, który zapewniłby zabezpieczenia do wdrożenia w nowych oddziałach, jednocześnie zwiększając standardy w już istniejących placówkach.

 

Zaproponowane rozwiązanie:

Firma Gunnebo stworzyła trzyletni plan poprawy poziomu bezpieczeństwa, począwszy od oddziałów w środkowym Meksyku. Umowa ramowa obejmowała zarówno nowe instalacje, jak i obsługę serwisową produktów.

Korzyści:

Ujęcie istniejących i nowych zabezpieczeń w umowach serwisowych zapewnia ochronę inwestycji BBVA oraz gwarantuje najwyższy poziom wydajności zainstalowanych systemów.

 

Słowami klienta:

– Dzięki temu zamówieniu mogliśmy podkreślić nasze zaangażowanie w ciągłą poprawę bezpieczeństwa usług bankowych w Meksyku – mówi Carlos Sanroma, kierownik ds. bezpieczeństwa instytucjonalnego w firmie BBVA Bancomer.

[Podpis pod zdjęciem:] Carlos Sanroma, kierownik ds. bezpieczeństwa instytucjonalnego w meksykańskiej firmie BBVA Bancomer.